O nas

Kim jesteśmy ?


O Nas

WiFi-Networks to gwarancja profesjonalizmu popartego kilkunastoletnim doświadczeniem. Nasze unikalne systemy wspierają wiele polskich jak i zagranicznych firm.

Nowoczesność i wysoka klasa naszych rozwiązań nie są jedynym znakiem rozpoznawczym firmy WiFi-Networks. Mimo informatycznych korzeni, nie zapominamy, że w naszej codziennej pracy najważniejszy jest człowiek. 

Dlatego wśród wartości firmy na pierwszym miejscu postawiliśmy otwartość na jego potrzeby.

Wierzymy, że pozwoli nam to utrzymać wysoki poziom zaufania, jakim cieszymy się wśród naszych Klientów. Na każdym kroku oferujemy Państwu wsparcie i w pełni profesjonalną współpracę. Czujemy się odpowiedzialni, aby każdy dzień naszych wspólnych wysiłków na rzecz wprowadzania do Państwa firm nowoczesnych rozwiązań IT był zakończony sukcesem.

11 lat doświadczeń w branży informatycznej

Jesteśmy zespołem programistów, grafików oraz specjalistów branży IT z długoletnim doświadczeniem, specjalizujących się w najnowocześniejszych technologiach webowych oraz sieciowych.

Jesteśmy elastyczni. Świadczymy usługi zarówno dla małych jak i dużych firm.

Cały czas śledzimy trendy, nowoczesne rozwiązania i uczymy się, poszerzając nasze horyzonty tak, aby nasi klienci otrzymywali najlepsze rozwiązania w danym czasie.

Nieodłączną cechą wszystkich naszych projektów internetowych jest szczególna dbałość o utrzymywanie wysokich standardów.

Każdy problem analizujemy osobno przez co doradzamy naszym klientom rozwiązania ściśle spersonalizowane i dopasowane do bieżących potrzeb.

Mottem naszej firmy jest stwierdzenie, "nie ma rzczeczy, której nie da się rozwiązać".

Referencje


  • Bez zastrzeżeń możemy polecić WIFI-Networks jako partnera do wdrażania oprogramowania.

    Justyna Dziarmaga - Enit Sp. z o.o.
  • Przez cały okres współpracy byłem pod wrażeniem profesjonalizmu, wydajności, znajomości technologii oraz decyzji projektowych podejmowanych przez WIFI-Networks.

    Mirosław Buczek - Jolex S.C.
  • Zlecone firmie zadania wykonane zostały bardzo sprawnie, fachowo i dokładnie.

    Henryk Kotuła - Energosystem
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na użycie plików cookie.  Akceptuj